Mirsevini në Forum Piskota
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Maldini: Shevchenko mund të na e sjellë fitoren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
DaCi-B


Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

Maldini: Shevchenko mund të na e sjellë fitoren Empty
MesazhTitulli: Maldini: Shevchenko mund të na e sjellë fitoren   Maldini: Shevchenko mund të na e sjellë fitoren Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 4:07 pm

Legjenda e Milanit, Paolo Maldini, beson se Shevchenko mund t’ua sjellë fitoren rosonerëve në derbin e nesërm dhe thotë se i frikohet sulmit të Interit dhe jo atij që e udhëheq.

“Është një ndeshje e rëndësishme, por vjen shumë herët në sezon dhe të dyja ekipet do të kenë kohë të ‘shërohen’ nëse humbin në këtë ndeshje. Pozita jonë në tabelë na bën ca më të nervozuar pasi që nuk filluam mirë, por tash duam ta ndryshojmë këtë”, ka thënë Maldini.

“Shevchenko shpesh ka luajtur ndeshje të shkëlqyeshme kundër Interit. Ai ka zgjidhur shumë ndeshje në favor tonin. Ai është i gatshëm fizikisht, ndërsa Ronaldinho ende nuk mund ta japë maksimumin pasi që nuk luajti tre muaj për Barcelonën, ndërsa pastaj nuk mundi të jetë në stërvitjet tona për shkak të Olimpiadës”, shton Maldini.

“Për momentin më shumë jam i shqetësuar për sulmin e Interit se sa për atë se kush është në stol, edhe pse Mourinho është shumë më ndryshe nga të gjithë të tjetër, kur është në pyetje përballja me presionin e mediave”, përfundon kapiteni i rosonerëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bota.forumsq.net
 
Maldini: Shevchenko mund të na e sjellë fitoren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gudjohnsen i sjell fitoren Barcelonёs
» Tottenham mё nё fund gjen fitoren
» Gerrard: Mund tё luaj gjithkund, falё Benitezit
» Oddo beson se Lazio mund të mbetet në krye

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: