Mirsevini në Forum Piskota
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Hleb: Bjellorusia do ta mposhtë Anglinë nëse luaj unë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NiKi
Admin
NiKi


Numri i postimeve : 78
Join date : 18/09/2008
Age : 29

Hleb: Bjellorusia do ta mposhtë Anglinë nëse luaj unë Empty
MesazhTitulli: Hleb: Bjellorusia do ta mposhtë Anglinë nëse luaj unë   Hleb: Bjellorusia do ta mposhtë Anglinë nëse luaj unë Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 4:52 pm

Ish-mesfushori i Arsenalit, Alexandr Hleb, pritet që të jetë pjesë e ekipit bjellorus që nesër do të ndeshet me kombëtaren angleze, edhe përkundër asaj që Barcelona kërkon që ai të heqë dorë nga kjo.

“Është e dukshme se kisha shumë të dëshirë të luaj në ndeshjen me Anglinë. Për ne kjo është një përballje shumë e rëndësishme. Diçka më thotë se do të bëjmë diçka historike për futbollin në Bjellorusi. Shërimi im po kalon shumë më shpejt se që është pritur”, thotë Hleb.

“Nëse unë do të zbres në fushë do të luftojmë për fitore, nëse jo, do të jetë barazim. Mund t’i fitojmë tri pikë nëse lëvizim shpejt. Nuk duhet t’i lëmë hapësirë Anglisë. Nuk guxojmë të ketë vrima në mbrojtjen tonë. Duhet ta fitojmë topin para tyre”, ka shtuar lojtari i i Barcelonës. Hleb: Bjellorusia do ta mposhtë Anglinë nëse luaj unë Bosh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hleb: Bjellorusia do ta mposhtë Anglinë nëse luaj unë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: